پرش لینک ها

Medical Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

دیجیتال مارکتینگ پزشکی شاخه‌ای تخصصی از علم بازاریابی و پزشکی است. فعالیت در این حوزه به واسطهٔ پیچیدگی‌ها و ظرایف و حساسیت‌هایی که دارد بدون اتکا به یک متخصص دور از ذهن است. مدیـــکال استراتـــژیست به عنوان تخصصی‌ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی به پشتوانهٔ همکاری با بهترین‌های این حرفه، پاسخ‌گوی تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ پزشکی شما است. مدیـــکال استراتـــژیست تنها شرکتی در ایران است که اصول بازاریابی پزشکی را می‌شناسد.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Specialties

خدمات دیجیتال مارکتینگ پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی، ما بعد از بررسی تخصص، خدمات، تجهیزات  موجود در مطب و آنالیز مراجعان شما و همچنین نیازهای عمومی آن‌ها دست به‌کار می‌شویم. 

ویژگی های یک وب‌سایت پزشکی شامل:

نوبت‌دهی آنلاین

سابقهٔ پزشک و افتخارات پزشک

ساعات کاری مطب

تماس با پزشک و آدرس

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی به دلیل حساسیت بالای گوگل نسبت به فعالیت‌های مرتبط با جان انسان‌ها کار تخصصی و پیچیده‌ای است. ما با شناخت تمامی الگوریتم‌های گوگل درباب مسائل بهداشت و درمان، بهترین و پایدارترین نتیجه به شما هدیه می‌دهیم.

سئو محلی برای جذب مراجعان اطراف شما یکی از مهم‌ترین نیازهای سئو سایت پزشکی شماست.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی

خدمات اینستاگرام پزشکی

خدمات اینستاگرام پزشکی در راستای بهینه‌سازی کلی استراتژی دیجیتال مارکتینگ پزشکی انجام می‌شود. ما از جایگاه باارزش شما مطلع هستیم و می‌دانیم اینستاگرام فضایی است که می‌تواند به بهتر دیده شدن شما کمک کند. اما همه‌چیز نیست.

ویژگی‌های اینستاگرام پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست چیست؟

دسترسی بالا و تبلیغات در هر ساعت شبانه‌روز

بهینه‌شده با خدمات شما و در شأن یک پزشک

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

خوب می‌دانیم خریداری تجهیزات پزشکی و تجهیز کردن مطب همیشه دغدغه‌ای اساسی بوده است. تنوع بالای محصولات مشابه و شرکت‌های گستردهٔ واردکنندهٔ این دستگاه‌ها، گاها کار را برای شخص پزشک دشوار می‌کند. ما با تجربهٔ مستقیم فعالیت در این حوزه و شناخت کافی از دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، در زمان و هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کنیم.
دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی

تولیدات رسانه‌ای

تولیدات رسانه‌ای پزشکی در کنار تخصصی بودن زمان‌بر نیز هستند. کمتر پزشکی در طول روز زمان این را دارد که در رسانه‌های موجود به فعالیت دربارهٔ برند حرفه‌ایش بپردازد. از سویی غافل شدن از رسانه در عصری که رسانه‌ها حرف اول را می‌زنند صحیح به نظر نمی‌رسد.

سه مورد از تولیدات رسانه‌ای تخصصی ما برای پزشکان

تیزرهای تبلیغاتی

طراحی کمپانی پروفایل انحصاری پزشک

موشن‌گرافی و ویدیوگرافی

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات