پرش لینک ها

MEDICAL VISUAL IDENTITY

هویت بصری پزشکی

متخصص، مانند شما

هویت بصری پزشکی

متخصص، مانند شما

هویت بصری پزشکی همان عنصری است که شما را ماندگار می‌کند. تصویر تمام‌نمای برند شما که می‌تواند حس قدرت، توسعه، اعتماد و شخصیت حرفه‌ای شما را به سریع‌ترین شکل به بیننده القا کند و حضور منسجمی در تمام فضاهای ارتباطی ایجاد کند و منجر به وفاداری مراجعه‌کننده و پیوند دائمی او شود.
اساس طراحی یک هویت بصری منحصربه‌فرد، شناخت دقیق حوزه‌های مبدا (که می‌شود طراحی و گرافیک) و مقصد (یعنی حرفهٔ شما) است که پروژه‌های موفق ما در زمینهٔ هویت بصری بهداشت و درمان گواه آن است. هویت بصری منسجم لازمهٔ حضور پررنگ شما در میان همکارانتان است.

هویت بصری پزشکی

Medical Visual Identity Areas

حوزه های هویت بصری پزشکی

تخصص شما چیست؟

حوزه‌های هویت بصری پزشکی

تخصص شما چیست؟

هیچ فرقی نمی کند

فرقی ندارد که چه تخصصی دارید و یا حتی در کدام شهر فعالیت می‌کنید. شما حق دارید بهتر و خلاقانه‌تر دیده شوید.

مراجعان بسیاری وجود دارند که به دلیل عدم شناخت صحیح از تخصص، امکانات و تجهیزات شما متحمل هزینه‌های درمانی زیادی می‌شوند. خاموش بودن چراغ بازاریابی در حوزهٔ سلامت و درمان نیز به این امر دامن زده است. ما این‌جاییم تا فاصله‌ها را کم کنیم. از مراجع تا شما تنها با یک کلیک!
اینجا چراغی روشن است.

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

Necessity of VI

هویت بصری پزشکی چه اهمیتی دارد؟

سفر پزشکی خود را هوشیارانه آغاز کنید

هویت بصری پزشکی چه اهمیتی دارد؟

سفر پزشکی خود را هوشیارانه آغاز کنید

دپارتمان آرت ما از ایده تا تداوم و تکمیل برند شخصی شما در کنار شما هستند تا چشم‌ها را به سمت شما بچرخانند. تصور این‌که مراجعی از خدمات شما استفاده کند و بعد از اتمام آن به سادگی خارج شود برای ما غیرممکن است. تمام عناصر دیداری شما به ماندن در ذهن مراجع چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم کمک می‌کند. هویت بصری شامل عناصر گوناگونی است که هر یک وظیفهٔ خاص خود را دارند. ما تمام این عناصر را خلق می‌کنیم.

Types of Medical Visual Identity

انواع هویت هویت بصری پزشکی

چرا به این سفر دعوت هستید؟

انواع هویت بصری پزشکی

چرا به این سفر دعوت هستید؟

لوگو و برند بوک

موارد چاپی از قبیل کارت ویزیت و بیلبورد و …

غرفه‌ها و مطب

پست‌ها و درون‌مایه فضای مجازی

گرافیک طراحی وب‌سایت

تبلیغات محیطی

Visual Identity Cases

هویت بصری شامل چه مواردی است؟

هویت بصری شامل چه مواردی است؟

طراحی لوگو

لوگو اساسی‌ترین مواجهٔ مخاطب و شماست. طراحی لوگو فعالیتی حساس و قاعده‌مند است که وظایف زیادی از هویت بصری بر عهدهٔ او است. باید ماهیت حرفهٔ شما را به نمایش بگذارد و همچنین در بیننده ایجاد اعتماد بکند. طراحی لوگو یا نشان پزشکی، تخصصی است که ما در آن بی‌رقیبیم!

طراحی برندبوک

برند بوک نمایندهٔ حرفهٔ شماست. می‌تواند تمام ارزش‌ها، حساسیت‌ها و خدماتی را که ارائه می‌دهید، یک‌جا معرفی کند و به سمع و نظر مراجعه‌کنندگان و همکاران شما برساند. برند بوک، آیندهٔ حرفهٔ شما و آن چیزی را که خواهید شد نمایش می‌دهد و همچنین مخاطب را از ماهیت اساسی شما آگاه می‌کند. شما تمامی جنبه‌های حرفه‌ای خود را در برند بوک پزشکی به صورت تمام و کمال نشان خواهید داد.

طراحی بروشور و کاتالوگ

بروشور و کاتالوگ راه‌های ارتباطی مستقیمی هستند که شما می‌توانید خدمات بهداشت و درمانی خود را به عنوان یک پزشک و یا محصولات و تجهیزات خود را به عنوان یک داروخانه یا شرکت تجهیزات پزشکی عرضه کنید. بروشور و کاتالوگ در هویت بصری، به عنوان یکی دیگر از قطعات پازل هویت حرفه‌ای برند شناخته می‌شوند.

طراحی ست اداری

از الزامات دیگر یک هویت بصری منسجم و کارآمد، طراحی ست اداری است. این ست (مانند سربرگ، پاکت و…) بر اساس نیازها و نوع فعالیت شما هم‌راستا با دیگر بخش‌های هویت بصری طراحی و اجرا می‌شوند. ست اداری به خوبی می‌تواند به انسجام هویت بصری شما یاری برساند و حس خوبی به شما و مراجع‌‌تان بدهد.

هویت بصری پزشکی

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت در همه‌حال مشغول برندسازی شماست. می‌تواند در هر لحظه و همه‌جا همراه مراجعان و همکارانتان باشد. کارت ویزیت انحصاری شما مطابق با اصول هویت بصری شما است و نقش به‌سزایی را در پروژهٔ هویت بصری شما ایفا می‌کند.

طراحی استند و لایت باکس

استند و لایت‌باکس در حرفهٔ پزشکی مهم هستند. آن‌ها با جذابیت ذاتی‌شان می‌توانند محل بسیار خوبی برای دیده شدن چیزی که هستید و کاری که می‌کنید باشند.

طراحی کارت نوبت‌دهی

متاسفانه بسیاری از اهمیت کارت نوبت‌دهی آگاه نیستند. کارت نوبت‌دهی وسیله‌ای است که مراجعه‌کننده با هربار استفاده از آن باید به یاد شما می‌افتد. عموما بعد و قبل از هر مراجعه به سراغ آن می‌رود و اگر طراحی منحصربه‌فردی داشته باشد در او حس بی‌نظیری را پدید می‌آورد که مراجعه به شما و استفاده از خدمات شما را برای او شیرین‌تر می‌کند.

طراحی هویت بصری پزشک

تمام جنبه‌هایی که یک پزشک در هویت بصری به آن نیاز دارد، با علم و آگاهی بالا نزد متخصصان ما است. آن‌ها با آنالیز ویژگی‌های پزشک و بررسی رقبا در نهایت به بهترین مضمون برای طراحی هویت بصری پزشک می‌رسند که تحول شگرفی را در روند حرفه‌ای فعالیت پزشک به وجود می‌آورد.

برای آغاز هویت بصری با مشاوران ما تماس بگیرید.

هویت بصری داستان‌گوی فعال شما است. قصهٔ برند شما را با زبانی همه‌فهم تعریف می‌کند و در راستای جذب و پیوند مراجع تلاش می‌کند. هویت بصری در رسانه‌های گوناگونی وجود دارد که همهٔ آن‌ها یک هدف مشترک دارند: شما را در ذهن‌ها ماندگار کنند. فکر کنید به هویت بصری برندهای محبوب جهان. حالا خودتان را تصور کنید!

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات