خدمات هویت بصری پزشکی

خدمات گرافیکی پزشکی در دنیای امروز در راه‌اندازی و پیشبرد فعالیت‌های پزشکی حرف اول را می‌زند. با وجود رقیبان بی‌شمار، برخورداری از خدمات گرافیکی پزشکی معنادار، متفاوت، خلاقانه و نوآورانه سهم زیادی را در موفقیت کاری شما ایفا خواهد کرد. خدمات گرافیک پزشکی می‌توانند با به کارگیری عناصر گرافیکی در وهله اول برای خدمات و مراکز درمانی‌تان  برندسازی کرده و در مرحله دوم با تحلیل و بکارگیری عناصر مختلف سمعی بصری فعالیت‌های شما را در ذهن مخاطبان (بیماران یا مراجعان) شما ماندگار کنند.

خدمات گرافیک پزشکی در مدیکال استراتژیست با همین رویکرد به شما ارائه می‌شود. این بدان معنی است که ما به خوبی می‌دانیم برند شما جوهره و نیروی محرک خدمات شماست و ما با درک این مهم، خدمات گرافیک پزشکی مختلفی را در قالب محصولات ذیل برای تبلیغ برند شما به کار می‌گیریم تا بتوانیم با متمایز کردن خدمات شما، هر یک مخاطب شما را به مراجعه کننده و مشتری شما تبدیل کنیم.

medical strategist logo

بیش از 80 درصد از مراجعان قبل از اولین مراجعه به مراکز درمانی ، در اینترنت جستجو میکنند .

انـواع حـوزه های هویت بصری پزشکی

در این بخش با حوزه های مختلف طراحی گرافیکی پزشکی آشنا می شوید

طراحی لوگو تجهیزات پزشکی

طراحی لوگو پزشکی

طراحی کارت ویزیت پزشکی

طراحی ست اداری پزشکی

طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی برند بوک پزشکی

طراحی لوگو تجهیزات پزشکی

طراحی لوگو پزشکی

طراحی کارت ویزیت پزشکی

طراحی ست اداری پزشکی

طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی برند بوک پزشکی

طراحی کارت نوبت دهی

طراحی هویت بصری پزشکی

طراحی استند و لایت باکس

طراحی گرافیکی پزشکی

 

خدمات گرافیک پزشکی در تیم حرفه‌ای مدیکال استراتژیست در کل هویت برند Aبصری برند شما را طراحی خواهند نمود. طراحان ما با شناخت کافی از بازاریابی دیجیتال پزشکی و خدمات گرافیک پزشکی کمک می‌کنند تا با خلق هویت منحصر به فرد برندتان و با احساس و تصویری که از خودتان در ذهن مخاطبانتان ایجاد می‌کنید، شانس خود را برای جذب بیماران و مخاطبان مراکز درمانی‌تان هیچگاه از دست ندهید.

خدمات گرافیکی پزشکی با طراحی برند شما، و یا ریبرندینگ برند موجود آغاز می‌شود. برای موفقیت خدمات پزشکی شما برند پزشکی باید به شکلی متمایز از سایر برندها دیده و طراحی شود. خدمات گرافیکی پزشکی ما کمک می‌کند تا شما هویت خاص خدمات خود را کشف نموده و در قالب برندسازی مرتبط با آن، هویت خاص تجاری خود را بیافرینید. 

فراتر از هیاهوی دیگر برندها بایستید !

 تیم حرفه‌ای ما می‌تواند آنچه را که در خدمات پزشکی شما خاص و منحصر به فرد است،  از طریق خدمات گرافیکی پزشکی در قالب‌های چاپی و دیجیتال بازتولید نموده و داستان بی‌همتای شما برای مخاطبان، بیماران و مراجعان شما بارها و بارها بازگو کند. در این صورت مخاطب با دیدن هر یک از این طرح‌ها به یاد شما، مطب شما و احساسی که از شما دریافت کرده است می‌افتد و همیشه در ذهن مخاطب نقش می بندید. خدمات گرافیکی پزشکی تیم حرفه‌ای ما در خدمت شماست که تمام این ارزش ها را در تمام حالت‌ها برای شما حفظ و ارزش گذاری کند.

همه طراحی های گرافیکی ما ویژگی های زیر را دارند

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]
هارمونی

هارمونی معمولا به عنوان همراهی در کنار وحدت
توصیف می شود. هارمونی به واسطه شباهت و تکرار برخی عناصر طراحی مثل رنگ و شکل معنا پیدا می کند.

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]

تعادل

تعادل به هماهنگی و وحدت مربوط می شود اما به طور خاص به وزن بصری یک طرح می پردازد .برخی عناصر بیشتر چشم نواز هستند و کشش چشمی بیشتری را به خود می کشانند .

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]

سلسله مراتب بصری

سلسله مراتب به الگوی طراحی کلی برای سازماندهی منطقی محتوا مربوط می شود. مهم ترین عناصر یا باید اول از همه به چشم بیایند یا مشخصا نمایان باشند.

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]

ریتم
ریتم معمولا از طریق تکرار عناصر و فاصله بندی یا زمان بندی آن ها (مثلا گام ها) حاصل می شود. یک ریتم ممکن است منظم، تصادفی ، متناوب، پیوسته یا پیش رونده باشد.

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]

کنتراست
کنتراست به متضاد بودن عناصر طراحی مثل وزن، رنگ ، بافت و اشکال مربوط می شود. بهتر است از تفاوت ها برای برجسته کردن عناصر خاصی در یک طراحی استفاده کنیم.

modern_3d_illustration_of_graphic_customazation_concept [Converted]

واریته یا چند سانی
واریته فرصتی را فراهم می کند تا بین عناصر برای ایجاد طرح مورد نظر تمایز ایجاد کنیم. این کار را می توان با استفاده از انواع اشکال، رنگ ها ، وزن ها، تصاویر و غیره انجام داد.

فرقی نمیکنید در ابتدای مسیر هستید یا در نیمه راه 

ما در کنارتان هستیم

سوالات متداول طراحی گرافیکی پزشکی

این یک سوال بسیار رایج است که ما از مشتریان بالقوه دریافت می کنیم. هزینه طراحی وب سایت برای یک مطب پزشکی چقدر است؟ این می تواند یک چشم انداز بسیار گیج کننده برای پیمایش باشد، زیرا محدوده وسیعی بین آژانس های طراحی وب سایت پزشکی وجود دارد.
عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر هزینه توسعه وب سایت تأثیر بگذارد، از جمله کدنویسی سفارشی، کپی رایتینگ، میزان محتوا، امنیت، ادغام ها، API و غیره.
با این حال، ضروری است که سرمایه گذاری را در یک وب سایت طراحی خوب برای تمرین خود انجام دهید زیرا این مهم ترین دارایی دیجیتال شما است. فروشنده ای که 24/7/365 در دسترس است و به بیماران جدید اطلاع می دهد و آنها را تبدیل می کند چه ارزشی برای شما دارد؟ و کمیسیون نمی گیرند!

فرآیند طراحی و توسعه وب سایت پزشکی ما معمولاً 4 تا 6 هفته طول می کشد. این امر به عوامل مختلفی از جمله ایجاد محتوای مورد نیاز، نام تجاری قبل از پروژه (طراحی لوگو و غیره) و موارد دیگر بستگی دارد.

پس از راه‌اندازی وب‌سایت پزشکی جدید، سفر تازه شروع می‌شود! به عنوان یک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی، ما بسته های نگهداری یا رشد مداوم را ارائه می دهیم تا مطمئن شویم که وب سایت به رشد خود ادامه می دهد و رتبه بندی خود را به صورت ماهانه بهبود می بخشد.
خدمات ماهانه بازاریابی پزشکی ما شامل سئوی پزشکی، تبلیغات دیجیتال، مدیریت شهرت پزشک، مدیریت لیست پزشکان و موارد دیگر برای رشد برند شما و دستیابی به بیماران محلی جدید است.