پرش لینک ها

Medicinal Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی

مجموعه‌های دارویی در زمانه‌ای سرعت زندگی تند و شتاب جامعه، بر خدمت‌رسانی‌های آنلاین تاثیر گذاشته است، بیش از پیش به افزایش میزان خدمات آنلاین خود اصرار ورزیده‌اند. این امر هم ناشی از نیاز جامعهٔ هدف و بخش مهمی از جامعه است. دارو و خدمات دارویی، قسمت مهمی از نیازهای روزمره مردم را تشکیل می‌دهند و مجموعه‌های دارویی باید به عنوان یکی از تاثیرگذارترین‌های چرخهٔ دارو، با احتساب نیاز جامعه، تغییراتی در روند کاری خود ایجاد کنند. دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی، آغاز یک تغییر بزرگ است.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Digital Marketing Services of Pharmaceutical Companies

خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت مجموعه‌های دارویی

وب‌سایت، اولین و مهم‌ترین پل ارتباطی آنلاین مجموعه‌های دارویی است و اولین کانالی است که مخاطبان برای دریافت خدمات شما به آن مراجعه می‌کنند. داشتن یک وب‌سایت اصولی و حساب‌شده، تا حد زیادی، می‌تواند به سهولت استفاده از خدمات شما کمک کند و در شناخت و رشد حرفهٔ شما نیز اثرگذار باشد.

ویژگی های وب‌سایت مجموعه‌های دارویی شامل:

دسته‌بندی کامل محصولات

سابقهٔ و افتخارات مجموعه

معرفی محصولات و نمونه‌های مشابه

راه‌های ارتباطی و بخش فروش

سئو سایت مجموعه‌های دارویی

سئو سایت‌هایی که به نوعی با جان و سرمایهٔ انسان‌ها سر و کار دارند، به دلیل محدودیت‌های اعمال شده توسط گوگل و حساسیت‌های آن، کار ظریف و دشواری است. برای انجام سئو سایت‌های مجموعه‌های دارویی، شما به یک متخصص نیاز دارید تا با رعایت استراتژی‌ها و قواعد دیجیتال مارکتینگ، وب‌سایت شما را به درستی به مخاطبتان برساند.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ دامپزشکی

خدمات هویت بصری

هویت بصری دقیقا همان نقطه‌ای است که شما را ماندگار و در اذهان حک می‌کند. هویت بصری منسجم مجموعه‌های دارویی، می‌تواند فواید بسیاری داشته باشد. از لوگو تا بسته‌بندی و بروشور و کاتالوگ؛ همه و همه توسط متخصصان مدیـــکال استراتـــژیست طراحی و اجرا می‌شوند تا برند حرفه‌ای شما را ماندنی سازند.

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

تولیدات رسانه‌ای

تولیدات رسانه‌ای، مخصوصا در هنگام رقابت مجموعه‌های دارویی، اهمیت خود را نشان می‌دهند. در طول روز، بیش از نیمی از لحظه‌های ما گره خورده است با رسانه. از یاد بردن رسانه و اهمیت و قدرت آن، نتیجه‌ای جز شکست ندارد. ما این‌جا هستیم تا شما بدرخشید.

سه مورد از تولیدات رسانه‌ای تخصصی ما برای مجموعه‌های دارویی

تیزرهای تبلیغاتی

طراحی کمپانی پروفایل انحصاری مجموعه

موشن‌گرافی و ویدیوگرافی

برگزاری رویداد

برگزاری رویداد بیش از همه برای مجموعه‌های دارویی کارکرد دارد. شما می‌توانید با برگزار کردن رویدادهای تخصصی و علمی، به معرفی محصولات و نوآوری‌های خود بپردازید و در کنار تبلیغات سالم، از قدرت هم‌اندیشی بهره‌مند شوید. وبینار، سمینار و… همگی در دپارتمان برگزاری رویداد مدیـــکال استراتـــژیست انجام خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ کلینیک و مطب

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات