پرش لینک ها

MEDICAL WEBSITE SEO

سئو سایت پزشکی

چندان بود که صدر گوگل را خبر شود

سئو سایت پزشکی

چندان بود که صدر گوگل را خبر شود

تحقیقات نشان داده است که بیش از ۸۰ درصد مراجعان، قبل از مراجعه به پزشک، در اینترنت جست‌وجو می‌کنند. این آمار بالا نشان‌دهندهٔ اهمیت سئو سایت پزشکی و حضور شما در صدر نتایج گوگل است زیراکه عموماً مراجعه‌کنندگان از بین سایت‌های پزشکیِ صفحهٔ اول گوگل انتخاب‌ می‌کنند. باید بدانیم که بهترین خدمات دنیا نیاز به بهترین ارائه‌ها دارند. سئو وب‌سایت پزشکی شما عنصر سازندهٔ ارائه مثبت خدمات شما است.

سئوی پزشکی به دلیل الگوریتم‌های حساس گوگل دربارهٔ فعالیت‌هایی که با جان انسان‌ها سروکار دارند، امری تخصصی و متفاوت با دیگر انواع سئوها است و همچنین نیاز به دانش دقیق و تخصصی حوزهٔ پزشکی دارد.

سئو سایت شرکت تجهیزات پزشکی

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

What is Medical Seo

سئو سایت پزشکی چیست؟

بقراط پدر علم پزشکی است و سئو پدر علم بازاریابی پزشکی!

سئو سایت پزشکی چیست؟

بقراط پدر علم پزشکی است و سئو پدر علم بازاریابی پزشکی

سئو سایت پزشکی (Search Engine Optimization) یعنی به‌کارگیری استراتژی‌های تخصصی و مرتبط به حرفهٔ پزشکی که به بهینه‌سازی و ارتقای رتبهٔ وب‌سایت پزشکی شما در موتورهای جست‌وجو می‌انجامد. همچنین بدون پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی و به صورت طبیعی کاربر را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند و باعث بالا رفتن بازدید از وبسایت شما و در نتیجه، آشنایی بیشتر مراجعان با شما می‌شود.

امروزه سئو پزشکی علاوه‌بر درنظر گرفتن کلمه‌های کلیدی، لینک‌ها، کیفیت محتوا؛ رفتار کاربر را نیز از نظر می‌گذراند. ما برای همه‌چیز استراتژی حساب‌شده داریم!

داشتن وب‌سایت مهم است اما کافی نیست. توسعه‌ٔ وب‌سایت مخصوص پزشکان به اندازه‌ٔ راه‌اندازی آن مهم و نگه‌داری و به‌روز بودن آن یکی از اساسی‌ترین مراحل مدیکال مارکتینگ است.

سئو سایت روانپزشکی و روانشناسی

Benefits of Medical SEO

مزایای سئو سایت پزشکی

جان تو جلوه‌گاه جمال آنگهی شود...

مزایای سئو سایت پزشکی

جان تو جلوه‌گاه جمال آنگهی شود...

۷۵ درصد نظرات مخاطبان دربارهٔ یک حرفه، قضاوتی است که دربارهٔ وب‌سایت آن‌ دارند! اما وب‌سایت شما هرچه‌قدر خوب و عالی باشد، نیاز به دیده شدن دارد. همچنین باید بدانید طبق تحقیقات، سایت‌های صفحهٔ اول گوگل، بیش از نیمی از کلیک‌های مخاطب را در اختیار دارند. یعنی هرچه گوگل شما را در نتایج بالاتر نشان بدهد، به همان مقدار به دیده شدن شما کمک کرده است. برای این‌که در صدر گوگل خوش بدرخشید نیاز به یک برنامه‌ریزی و استراتژی دقیق و حساب‌شده دارید. سئو سایت پزشکی مزایای بی‌شماری مانند، افزایش مراجع، شهرت پزشک، ایجاد احساس اعتماد و قابلیت تبدیل شدن به یک پزشک معتبر را به شما می‌دهد.

بسیاری از مراجعان بالقوه وجود دارند که برای پیدا کردن پزشک مورد نظرشان زمان بسیاری صرف می‌کنند. این زمان برای اکثر مراجعان در گوگل خرج می‌شود. بودن وبسایت شما در صفحهٔ اول گوگل و داشتن یک سایت پزشکی تخصصی، شما را به انتخاب اول مراجعه‌کنندگان تبدیل می‌کند. فرض کنید مراجعی نیاز به دریافت خدمات شما و در حوزهٔ تخصص شما دارد و با جست‌وجو در اینترنت از این‌که شما این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهید آگاه می‌شود و در نتیجهٔ این امر: سئو سایت پزشکی آغاز مسیر طلایی همکاری ما و شما است. بهتر است به بهترین بودن عادت کنید!

Benefits of a Medical Website For Doctors

سئو سایت پزشکی چه فایده‌ای برای پزشکان دارد؟

وب‌سایت پزشکی چه فایده‌ای برای پزشکان دارد؟

چرا به این سفر دعوت هستید؟

با افزایش مراجع روبه‌رو خواهید شد

بازدید وبسایت افزایش می‌یابد

آمار کاملی از اطلاعات مراجعه‌کنندگان به‌دست می‌آورید

پیوند دائمی بین خود و مراجع ایجاد می‌کنید

برند شخصی و حرفه‌ای شما رشد می‌کند

هزینهٔ تبلیغات را کاهش می‌دهید

Get To Know The Types of Specialized Medical Site SEO

با انواع سئو تخصصی سایت پزشکی آشنا شوید

بنماید رخ گیتی به هزاران انواع

با انواع سئو سایت پزشکی آشنا شوید

بنماید رخ به هزاران انواع

سئو داخلی وب‌سایت

مجموعه استراتژی‌هایی که درون وب‌سایت انجام می‌گیرد. مانند تولید محتوای با کیفیت، طراحی اصولی سایت، لینک‌های سالم و مفید و انتخاب بهینهٔ کلمات کلیدی

سئو خارجی وب‌سایت

راهبردهایی که خارج از سایت مانند رپورتاژها و آگهی‌ها با هدف افزایش ورودی به وب‌سایت شما انجام می‌شود.

سئو فنی وب‌سایت

یکی از مهم‌ترین تکنیک‌های سئو وب‌سایت پزشکی، سئو فنی است. در سئو فنی، ما اقداماتی تخصصی مانند راه‌اندازی سرچ‌کنسول،‌ افزایش سرعت وب‌سایت، اصلاح کدنویسی‌ها و امنیت وب‌سایت در جهت بهبود تجربهٔ کاربر انجام می‌دهیم

Google's First Rank

بعد از چه مدت وب‌سایت پزشکی شما به رتبهٔ اول می‌رسد؟

گر صبر کنید…

بعد از چه مدت وب‌سایت پزشکی شما به رتبهٔ اول می‌رسد

گر صبر کنید...

به دلیل حساسیت‌های موتورهای جست‌وجو و محبوب‌ترین آن‌ها یعنی گوگل در مسائل مربوط به پزشکی و سلامت، نمی‌توان زمان دقیقی برای ارتقای رتبه تعیین کرد.
این اتفاق بستگی به شرایط مختلفی اعم از سختی کلمه‌ها , محتوا و رقابت شما در بین دیگران دارد.اما ما در مدیـکال استراتـژیست به شما تضمین می‌دهیم که از ماه نهم، وب‌سایت پزشکی شما نتیجهٔ مطلوب خودش را خواهد گرفت. 

نکته‌ای که ما را از دیگران متمایز می‌کند:

مدیـــکال استراتـــژیست به عنوان پارتنرشیپ رسمی گوگل در ایران، ضمانت‌نامهٔ کتبی سئو، به‌علاوهٔ ذکر این موضوع در قرارداد را به عنوان تضمین معتبری برای شما در نظر گرفته است. این  به آن معناست که هرگونه خلف وعدهٔ ما در قبال خدمات سئو سایت پزشکی شما، منجر به عودت هزینه‌های دریافتی خواهد شد. این یعنی اعتماد!

ما برای هر تخصصی که دارید و در هر کجای ایران و جهان هستید برنامهٔ ویژه‌ای داریم. زیرا در بین تمام حوزه‌هایی که به خدمات وب‌سایت احتیاج دارند، شما را انتخـــاب کــرده‌ایم. مــــا تنــهــا آژانـــس تمام‌خدمت دیجیتال مارکتینگ پزشکی در ایران هستیم.

برای آغاز فرایند سئو سایت با مشاوران ما تماس بگیرید.

Price of Medical SEO

قیمت خدمات سئو پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست

هزینه یا سرمایه؛ مسئله این بود.

قیمت خدمات سئو پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست

هزینه یا سرمایه؛ مسئله این بود

هزینه کردن و خریدن هر چیزی اولین قدم در راستای تمام شدن آن است. سرمایه‌گذاری دنیای متفاوتی است. سئو پزشکی سرمایه‌ای است که شما برای وب‌سایت پزشکی خود به صورت دائمی انجام می‌دهید. سئو پزشکی فعالیتی تخصصی و پیچیده است و به دلیل سروکار داشتن با جان انسان‌ها مدام در حال به‌روزرسانی و تغییر است. از این رو فاکتورهای متفاوتی برای تعیین قیمت و هزینه سئو وب‌سایت پزشکان وجود دارد. از میزان سختی کلمات کلیدی تا عمر وبسایت و… برای نتیجهٔ بهتر و تعیین قیمت انحصاری با ما در تماس باشید.
روزانه نزدیک به ده‌ساعت از زندگی انسان‌ها به دلایلی گره به اینترنت و بسترهای خدماتی آنلاین خورده است و به آن‌ها اختصاص دارد. حضور مستمر در این فضا یعنی نزدیکی هرچه بیشتر به مراجعان و رشد و توسعهٔ حرفهٔ شما در آینده!

مسئولیت اجتماعی ما به عنوان بخش کوچکی از خانوادهٔ بهداشت و درمان ایجاب می‌کند در جهت تسریع فرایند درمان و فراگیری بهداشت عمومی گامی هرچند کوچک برداریم. آگاهی‌بخشی به جامعه یکی از نکاتی است که ما از ابتدای فعالیتمان در این حوزه، بر آن پافشاری کردیم.

سئو سایت دامپزشکی

Why Should You Choose Medical Strategist

چرا برای سئو باید مدیـــکال استراتـــژیست را انتخاب کرد

یک قانون ثابت: تخصصی‌تر بهتر

چرا برای سئو باید مدیـــکال استراتـــژیست را انتخاب کرد

یک قانون ثابت: تخصصی‌تر بهتر

بسیار ساده است.
ما تنها آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی در ایران هستیم!

خدمات سئوی ما انحصاری، متمایز و بهینه‌شده فقط برای خدمات پزشکان است. بدیهی است هرچه در موضوعی جزئی‌تر شوید، در آن متخصص خواهید شد. مانند شما، مدیـــکال استراتـــژیست متخصص بازاریابی پزشکی است. تنها و بهترین انتخاب شما برای سئو پزشکی.

Whats is Local SEO

سئو محلی وب‌سایت پزشکی چیست؟

برترین متخصص حوزهٔ شما خودتان هستید

۳۰ ٪ جست‌وجوها مرتبط با مکان شکل می‌گیرد.

بسیاری از مراجعان برای دریافت خدمات بهداشت و درمان، به دنبال مکانی در نزدیکی خودشان هستند. سئو محلی وب‌سایت پزشکی، با اقداماتی نظیر ثبت وب‌سایت شما در گوگل‌مپ و نظیر آن، این امکان را به مراجعانتان می‌دهد که با یک سرچ ساده شما را پیدا کنند و از خدمات شما استفاده کنند.

تا لحظه‌ای که نتیجه‌ای که مطلوب شما و ما است به دست بیاید. در تیم سئوی تخصصی پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست، شما یک کارشناس سئو، تولید محتوا و مدیر پروژه در اختیار دارید که در بهینه‌سازی وب‌سایت‌های پزشکی استاداند.

۷۱ ٪ وب‌سایت‌های تراز اول، خدمات ماهیانه و دائمی سئو دریافت می‌کنند. این یعنی به اهمیت سئو پی برده‌اند و می‌دانند غفلت از سئو، به معنای جا ماندن از رقابت است.صفحات برتر نتایج گوگل، به خودی خود عمر مستمر و پایدار ندارند. ترافیک در گوگل شدید است و عنوان‌ها و رتبه‌ها مدام درحال جابه‌جایی است. خدمات سئو مدیـــکال استراتـــژیست فعالیتی گذرا نیست. رتبهٔ به‌دست آمده نیاز به حراست و مراقبت‌ دائمی دارد.

 

FAQ

سؤالات متداول دربارهٔ سئو سایت

برای خاطری آسوده

سؤالات متداول دربارهٔ طراحی سئو سایت

برای خاطری آسوده

نمی‌شود بدون بررسی و نیازسنجی دقیق هزینه‌ی سئو را اعلام کرد. همه‌چیز بستگی به وب‌سایت فعلی شما و میزان و حجم استراتژی‌هایی که ما برای شما در نظر داریم دارد.

 

سئو پروسه‌ای صبرمحور است. ما با رعایت تمام الگوریتم‌ها و قوانین بهداشت و درمان، در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به خواسته‌تان می‌رسانیم. سئو اصولی عموما به زمان زیادتری نیاز دارد اما پایداری آن ارزش صبر شما را دارد.

 

ما در مدیـــکال استراتـــژیست اساس را بر صداقت و رشد بهداشت و درمان جامعه گذاشته‌ایم. تمام مراحل به صورت شفاف مقابل شما حاضر است و دپارتمان کاستومرواو پشتیبانی‌ها و کمک‌های لازم را به شما عرضه می‌کند.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات