سئو سایت پزشکی

سال گذشته، نزدیک به 80 درصد از همه بیماران برای جستجوی اطلاعات و اقدامات پزشکی آنلاین شدند. در سال 2021، بسیار مهم است که شما برای خدمات اصلی و کلمات کلیدی خود نسبت به رقبای خود رتبه بالایی داشته باشید. اینجاست که خدمات سئوی پزشکی که بیشتر به عنوان استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی پزشکی شناخته می شود، وارد عمل می شود.

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت پزشکی تکه‌های مختلف پکیج خدماتی شما را به هم متصل کرده و با بکارگیری الگوریتم‌های موتورهای جستجو مبتنی بر فناوری،شما رابیش از پیش در معرض بازدید مشتریان و مخاطبان بالقوه و کاربران فضای مجازی قرار می دهد. مدیکال استراتژیست ، خدمات سئو را به شیوه‌های مختلف در قالب بسته سئو برای بهینه‌سازی سایت پزشکی و جذب بیماران ارائه می‌دهد.

بیش از 80 درصد از مراجعان قبل از اولین مراجعه به مراکز درمانی ، در اینترنت جستجو میکنند .

انـواع حـوزه های سئو پزشـکـی

در این بخش با حوزه های مختلف سئو پزشکی آشنا می شوید

سئو داخلی سایت (On-page SEO)

سئو خارجی سایت (Off-page SEO)

سئو فنی سایت (Technical SEO)

طراحی لندینگ پیج ها

خدمات سئو پزشکی محلی

ثبت آدرس در گوگل مپ

سئو داخلی سایت (On-page SEO)

سئو خارجی سایت (Off-page SEO)

سئو فنی سایت (Technical SEO)

طراحی لندینگ پیج ها

خدمات سئو پزشکی محلی

ثبت آدرس در گوگل مپ

سئو محتوا

افزایش سرعت سایت

افزایش رتبه در گوگل

مزایای خدمات سئو پزشکی

 

امروز چطور ما را پیدا کردید؟ شاید «بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی» یا «طراح وب سایت پزشکی» را جستجو کرده باشید. وقتی صحبت از سئو به میان می آید، می دانیم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم و نتایجی برای اثبات آن داریم. به همین دلیل است که بسیاری از افراد فعال در صنعت پزشکی ایران  به مدیکال استراتژیست در زمینه بهینه سازی موتور جستجوی خود  اعتماد دارند.
ما در مدیکال استراتژیست بر اساس نیازها و موقعیت مطب و کلینیک شما، وب سایت پزشکی حرفه ای طراحی می کنیم. هیچ کدام از پروژه های طراحی وب سایت پزشکی که توسط تیم مدیکال استراتژیست انجام شده اند، شبیه پروژه دیگری نیستند. (برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید. !) زیرا قبل از شروع، اهداف و استراتژی بازاریابی را تعیین می کنیم تا طراحی و پیاده سازی وب سایتتان بر اساس آن انجام شود، سپس این وب سایت ها را متناسب با نیازهای شما را توسعه می دهیم.
ما عقیده داریم شما به طراحی وب سایت پزشکی حرفه ای نیاز دارید، زیرا بزرگ‌ترین سفیر و ویترین آنلاین کارتان است که بیمارانتان از این طریق به شما دسترسی دارند.

سئو ، یک سرمایه گذاری مطمئن برای ارائه خدمات شماست
سئو سایت پزشکی چگونه مراجعان شما را زیاد میکند و درمان‌ها ،تجهیزات پزشکی  و یا روش‌های درمانی معرفی میکند تا در رتبه اول برای مهم‌ترین کلمات کلیدی مربوط به خود قرار بگیرید؟
تصور کنید که یک بیمار بالقوه بتواند «بهترین پزشک لاغری نزدیک به من» را در شهر شما تایپ کند و در اولین نتیجه جستجو، مطب شما را پیدا کند. این تاثیر زیادی روی درآمد شما خواهد داشت.

>  افزایش ترافیک وب سایت 

>  توقف اتکا به تبلیغات پولی 

> رتبه بندی کلمات کلیدی بالاتر

> ردیابی و بهینه سازی ماهانه

> بهترین هاست  درکلاس جهانی

> پشتیبان گیری روزانه از وب سایت

مزایا خدمات سئو سایت های پزشکی چیست ؟

ما به عنوان یک آژانس تخصصی بازاریابی مراقبت های بهداشتی، بیش از 1.1 میلیارد عبارت جستجو را از طریق خدمات تبلیغاتی PPC پزشکی خود پیشنهاد داده ایم، به بینش دقیقی دسترسی داریم که دقیقاً آنچه بیماران از تجربه آنلاین خود می خواهند و دقیقاً چه جستجوهای فنی متخصصان مراقبت های بهداشتی انجام می دهند را نشان می دهد.

گسترش و بزرگ شدن کسب و کار

با فروش آنلاین شما دیگر محدود به مشتریان مکان خاصی نیستید و می توانید به سراسر کشور خدمات و کالا ارائه کنید.

 

برندنیگ

با دیدن سایت شما در نتایج گوگل، نام برند شما در ذهن مخاطبان ثبت می شود و شما به یک برند شناخته شده تبدیل می شوید.

چند برابر شدن سود

وقتی جزء نتایج برتر باشید و از SEO سایت استفاده کنید، بیشتر دیده می شوید، بیشتر می فروشید و بیشتر سود می کنید.

بازگشت سرمایه

شاید هزینه سئو سایت در ابتدا زیاد به نظر برسد، ولی در مدت کوتاه فروش زیاد آن را جبران خواهد کرد.

 

بالا رفتن نتایج در گوگل

هدف اصلی سئو سایت که اهداف دیگر نیز به دنبال آن خواهند آمد همین مورد است و باعث دیده شدن شما خواهد شد.

رقابت با رقبا

وقتی شما جزء نتایج برتر گوگل باشید، همه مشتریان به سراغ شما خواهند آمد و رقبا از صحنه رقابت حذف می شوند..

سئو محتوا پزشکی بهینه شده برای موتورهای جستجو

محتوا زیربنای موفقیت کانال بازاریابی دیجیتال است. ما از کپی رایترهای حوزه بهداشت که در امر امیختن محتوای پزشکی درست به زبان دوستانه با بیمار، و یا روانی فنی مورد نظر متخصصان بهداشت استفاده می‌کنیم. محتوای با کیفیت یک از مهم‌ترین عوامل رتبه‌بندی گوگل است. متخصصان سئو در مدیکال استراتژیست باور دارند که تولیدمحتوای مرتبط، خوب نوشته شده، و بینش‌افزا در موفقیت سئوی پزشکی بسیار حائز اهمیت است. متخصصان سئو در مدیکال استراتژیست با کاربرد محتوای جامع و با بکارگیری عبارات جستجوی طولانی‌تر به ارتقاء رتبه وب‌سایت خدمات پزشکی، کلینیکی و تجهیزاتی شما کمک شایانی خواهند نمود.
خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت پزشکی در مدیکال استراتژیست به شما کمک می‌کند که الگوریتم‌های موتورهای جستجو را به نحوی هدایت کنید که نه تنها محتوای شما با اولین کلمه کلیدی مرتبط در معرض بازدید مخاطبان بالقوه و مشتریان شما قرار بگیرد، بلکه حتی تصمیم بگیرید کدام قسمت از محتوای شما در جستجوی گوگل بالا بیاید. خدمات سئوی پزشکی امروزه نه تنها کلمات کلیدی، بلکه بررسی‌های آنلاین، کیفیت محتوا، لیست‌ها، بک لینک‌ها و موارد دیگر را در بر می‌گیرد.

مدت زمان رسیدن به صفحه اول گوگل

مدت زمان فرآیند سئو برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل چقدر است ؟

 

رسیدن به صفحه اول گوگل

با توجه به سختی کلمات انتخابی شما و همچنین رقابتی بودن آن، مدت زمان “سئو سایت” فرق می کند اما زمانی که توسط خود گوگل برای سئو وب سایت اعلام شده حداقل 6 ماه است که ما
در خدمات سئو مدیکال استراتژیست مدت زمان تضمینی مان برای رسیدن به صفحه اول گوگل همین مدت زمان است.

کار هایی که در فرایند سئو سایت های پزشکی صورت می گیرند

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت پزشکی تکه‌های مختلف پکیج خدماتی شما را به هم متصل کرده و با بکارگیری الگوریتم‌های موتورهای جستجو در قالب یک بسته خلاقانه مبتنی بر فناوری بیش از پیش در معرض بازدید مشتریان و مخاطبان بالقوه شما و کاربران فضای مجازی قرار دهد. مدیکال استراتژیست، خدمات سئو را به شیوه‌های مختلف در قالب بسته سئو برای بهینه‌سازی سایت پزشکی و جذب بیماران ارائه می‌دهد

تحقیق کلمات کلیدی
کیورد ریسرچ یکی از اولین و مهم ترین کارهای سئو وبسایت است. کلمات مناسب سختی کم و میزان سرچ بالایی دارند و با هدف از آن ها فروش است.

طراحی لندینگ پیج
بعد از انتخاب کلمات باید به ازای هر کلمه کلیدی، یک صفحه فروش طراحی شود. در این طراحی نیز اصول سئو و بهینه سازی سایت باید رعایت شود.

سئو داخلی
سئو داخلی سایت در درون سایت انجام می شود و با گذر زمان اهمیت این بخش افزایش می یابد. در سئو داخلی اقدامات زیادی انجام می شود.

سئو خارجی
سئو خارجی سایت کار هایی است که در خارج از سایت انجام میشود، استراتژی لینکسازی، سوشال سیگنال ها و… در این بخش میباشد

آنالیز سایت و رقبا
بعد از اینکه سایت به یک ترافیک ورودی نسبی رسید، رفتار کاربر در سایت باید تحلیل شود و بعد در صورت نیاز توسعه انجام شود.

سئو تکنیکال و بهبود سرعت
سرعت امروزه یکی از اصلی ترین فاکتورهای گوگل برای رتبه دادن به وبسایت ها است. بالا بودن سرعت سایت به عوامل زیادی بستگی دارد.

فرقی نمیکنید در ابتدای مسیر هستید یا در نیمه راه 

ما در کنارتان هستیم