پرش لینک ها

Psychiatry And Psychology Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی

دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی شاخه‌ای حساس، تخصصی و پیشرفته از ترکیب علوم پزشکی و بازاریابی است. فعالیت مستمر و مثمر در این حوزه، به دلیل پیچیدگی و ظرایف آن، به قطع به متخصصی ماهر نیاز دارد. مدیکال استراتژیست به تنها آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی به پشتوانهٔ همکاری با بهترین‌های این حرفه، پاسخ‌گوی تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما است.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Psychology And Psychiatry Digital Marketing Services

خدمات دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت روان‌پزشکی و روان‌شناسی

همان‌طور که می‌دانید، هیچ دو حرفه‌ای شبیه هم نیستند و ضرورتا هیچ دو وب‌سایتی هم شبیه هم نخواهند بود. ما به‌طور کامل، حرفه‌ٔ شما را بررسی و نیازسنجی کرده‌ایم. بنا بر همین نیازها وب‌سایت منحصربه‌فرد شما خلق می‌شود.

به عنوان مثال در یک وب‌سایت روان‌پزشکی و روان‌شناسی داشتن چه ویژگی‌هایی ضرورت دارد؟

مشاورهٔ آنلاین

سابقهٔ پزشک و افتخارات پزشک

دسترسی به تماس

رابط کاربری آرام‌بخش

سئو سایت روان‌پزشکی و روان‌شناسی

سئو سایت روان‌پزشکی و روان‌شناسی به دلیل حساسیت بالای گوگل نسبت به فعالیت‌های مرتبط با جان و روان انسان‌ها کار تخصصی و پیچیده‌ای است. ما با شناخت تمامی الگوریتم‌های گوگل درباب مسائل بهداشت و درمان، در کنار افزایش مراجعان شما، به سطح سلامت ذهنی و روانی جامعه کمک می‌کنیم.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی

خدمات اینستاگرام روان‌پزشکی و روان‌شناسی

اینستاگرام روان‌پزشکی و روان‌شناسی یکی از بهترین و مؤثرترین فضاها و کانال‌های ارتباطی مستقیم مراجع و روان‌پزشک است. اینستاگرام روان‌پزشکی و روان‌شناسی راهی نزدیک برای ارتباط بهتر پزشک با مراجع و ایجاد حس اعتماد و رضایت خاطر اوست. شما به دلیل شغل حساسی که دارید، مدام باید روند ارتباطی خود را به‌روز و تسهیل کنید

ویژگی‌های اینستاگرام روان‌پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست چیست؟

دسترسی بالا و تبلیغات در هر ساعت شبانه‌روز

بهینه‌شده با خدمات شما و در شأن شما

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

خدمات هویت بصری

هویت بصری شما باید متناسب با نوع فعالیت خاصی که انجام می‌دهید طراحی شود. مجموعهٔ المان‌هایی که یک رابطهٔ برپایهٔ اعتماد ایجاد و مراجع را در اولین برخورد به رضایت ابتدایی برساند. خدمات هویت بصری مدیـــکال استراتـــژیست با حرفهٔ روان‌پزشکی و روان‌شناسی بهینه‌سازی شده و در راستای ساخت و پرورش برند حرفه‌ای شما تلاش می‌کند.

هویت بصری روان‌پزشکی و روان‌شناسی از چه چیز‌هایی تشکیل شده است؟

طراحی لوگو

طراحی بروشور و کاتالوگ

برند بوک

طراحی ست اداری

تولیدات رسانه‌ای

تولیدات رسانه‌ای روان‌پزشکی و روان‌شناسی در کنار تخصصی بودن زمان‌بر نیز هستند. کمتر روان‌پزشکی و روان‌شناسی در طول روز زمان این را دارد که در رسانه‌های موجود به فعالیت دربارهٔ برند حرفه‌ایش بپردازد. از سویی نمی‌شود هم از تولیدات رسانه‌ای غافل بود.

سئو داخلی وب‌سایت

مجموعه استراتژی‌هایی که درون وب‌سایت انجام می‌گیرد. مانند تولید محتوای با کیفیت، طراحی اصولی سایت، لینک‌های سالم و مفید و انتخاب بهینهٔ کلمات کلیدی

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات