پرش لینک ها
our departments

ART DEPARTMENT

دپارتمان آرت

برخی عاشق ایده‌‌پردازی هستند.

همکاران ما در دپارتمان آرت نور چشم خلاقیت‌اند. آن‌ها قاعده‌ها را به نفع شما جابه‌جا می‌کنند؛ تولیدات رسانه‌ای مدیـــکال استـــراتژیست و ایده‌ها در دستان آن‌ها جوانه خواهند زد. نظم، خلاقیت و ذکاوت؛ ستون‌های مستحکم دپارتمان آرت ما است.

WEB DEPARTMENT

دپارتمان وبسایت

برخی‌ها عاشق خلق ایده‌ها هستند.

دپارتمان وب‌سایت ما چالش‌پذیرترین بخش ما هستند. آن‌ها میل شدیدی به ساختن و رفع مشکلات مهم‌ترین دارایی دیجیتال شما دارند و از دیدن نتایج کار شما به اندازهٔ خودتان لذت می‌برند. وب‌سایت شما برای دپارتمان وب‌سایت ما نیز گران‌بها است و به خوبی از آن مراقبت می‌کنند.

EVENTS DEPARTMENT

دپارتمان برگزاری رویداد

برخی نیز سرنوشت‌شان با جدول و برنامه گره خورده است.

دقیق هستیم و خوب می‌دانیم چه‌چیز را کجا بگذاریم تا دومینوی پیروزی شما بدون توقف به مسیرش ادامه دهد. متعهد و سخت‌کوش بودن از اساسی‌ترین ویژگی همکاران ما در دپارتمان رویداد است و همچنین آن‌ها شیفتهٔ برگزاری یک همایش یا سمینار درجه‌یک هستند.

CONTENT DEPARTMENT

دپارتمان محتوا

و بسیاری در لابه‌لای کلمه‌ها به دنبال راه‌حل می‌گردند.

همکاران ما در این بخش به خوبی ارزش واژه و کارکرد آن را می‌دانند. محتوایی که با اولین برخورد نشان‌دهندهٔ عیار شما باشد به قلم همکاران ما نوشته خواهدشد.

CUSTOMER WOW

کاستومرواو

اما بسیاری از ما طرف شما هستند.

مهم است که بدانید «ما طرف شما هستیم!» دپارتمان کاستومرواو پل بین ما و شما است. همکاران ما در این دپارتمان ویژگی‌های خوب بسیاری دارند اما مهم‌ترین ویژگی‌ آن‌ها علاقه‌مند بودن به حل کردن مشکلات شماست. کاستومرواو ضامن رضایت شماست.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات