پرش لینک ها

Hospitals Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ بیمارستان‌

امروزه روز،‌ روند کاری بیمارستان‌ها با تغییر رویهٔ زندگی تغییر کرده است. فعالیت مستمر در فضای آنلاین، در کنار سهولت استفادهٔ مراجعه‌کنندگان، برای بیمارستان‌ها نیز کارکرد مثبت و پیشرویی دارد. دیگر بسیاری از نیازهای خدماتی مردم به راحتی در اینترنت قابل حل است. دیجیتال مارکتینگ بیمارستان‌ها، قدمی است که باید برای باقی ماندن در رقابت پر تلاطم این حرفه، برداشته شود. مدیـــکال استراتـــژیست، به عنوان تنها آژانس تمام‌خدمت دیجیتال مارکتینگ پزشکی در ایران، برای تمام تخصص‌ها و بیمارستان‌ها برنامهٔ ویژه‌ای دارد.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Digital Marketing Services of Hospitals

خدمات دیجیتال مارکتینگ بیمارستان مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت بیمارستان

سایت یک بیمارستان، به جز ایجاد شرایط کاری حرفه‌ای، می‌تواند پاسخ‌گوی سؤالات بسیاری از مراجعه‌کنندگان باشد. سؤالاتی که یا از پیش در وب‌سایت بیمارستان پاسخ داده شده است و یا در فضایی که برای آن تعبیه می‌شود، انجام می‌گیرد. دیگر رزرو وقت و پیگیری درمان‌جو به راحتی در وب‌سایت انجام می‌شود و این امر به رشد حرفه‌ای هرچه بیشتر بیمارستان‌ها یاری می‌رساند.

ویژگی های وب‌سایت بیمارستان شامل:

نوبت‌دهی و رزور آنلاین

سابقهٔ پزشکان و افتخارات بیمارستان

ساعات و شیفت‌های پزشکان

تماس با بیمارستان و آدرس

سئو سایت بیمارستان‌ها

سئو برای خدمات درمانی مانند بیمارستان‌ها، به دلیل ارتباط مستقیم با جان انسان‌ها فعالی تخصصی و بسیار دشوار است. گوگل حساسیت‌های زیادی برای نمره دادن به این سایت‌ها دارد و همین مسئله کار را دشوار می‌کند. متخصصان ما با تجربهٔ بالا در زمینهٔ سئو پزشکی و آشنایی با اصول و بدنهٔ سئو و علم پزشکی، نتیجه‌ای منحصربه‌فرد برای بیمارستان شما به ارمغان می‌آورند.

سئو محلی برای این‌که مراجعه‌کنندگان نزدیک شما به راحتی به سراغ بیمارستان شما بیایند، یکی از مهم‌ترین نیازهای سئو سایت بیمارستان‌ها است.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ دامپزشکی

هویت بصری

هویت بصری لازمهٔ یک فعالیت پررنگ است. بیمارستان‌ها به دلیل حجم بالای مراجع، همواره باید در انسجام هویت بصری خود بکوشند، زیرا هم می‌تواند نیازهای تبلیغاتی بیمارستان‌ها را برطرف کند و هم در مراجعه‌کنندگان احساس خوبی را به‌طور ناخودآگاه القا کند. طراحی هویت بصری بیمارستان‌ها یک بازی برد-برد است که ما در آن بی‌رقیبیم.

هویت بصری بیمارستان‌ها شامل چه چیزهایی است؟

لوگو، بروشور کاتالوگ

ست اداری، برگه‌های مورد نیاز پرستاران و...

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

برگزاری رویداد

رویدادها انواع گوناگونی دارند، از وبینار و سمینار گرفته تا همایش‌های ساده و پیشرفته. هر کدام از این دسته، به ابراز هویت بیمارستان‌ها کمک می‌کند. در این رویدادها در کنار معرفی دستگاه‌ها و یا افتخارات نو، می‌توان خدمات گستردهٔ بیمارستان را نیز معرفی و به معرض نمایش گذاشت.

دیجیتال مارکتینگ کلینیک و مطب

تولیدات رسانه‌ای

تولیدات رسانه‌ای آینه‌ای از فعالیت‌های بیمارستان‌ها است. می‌توان با تولیدات رسانه‌ای بهینه، خودآگاه و ناخودآگاه، فعالیت خود را به دید عموم بگذارید و در ذهن‌ها ماندگار شوید. یادتان نرود که در حال حاضر، جهان حول محور رسانه‌ها در چرخش است. نمی‌شود از آن غافل شد. مدیـــکال استراتـــژیست، قواعد بازی را به درستی می‌داند و می‌توانید از صفرتاصد تولیدات رسانه‌ای خود را به ما بسپارید.

۲ مورد از تولیدات رسانه‌ای تخصصی ما برای بیمارستان‌ها

تیزرهای تبلیغاتی

موشن‌گرافی و ویدیوگرافی

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات