پرش لینک ها
social responsibility

SOCIAL RESPONSEBILITY

مسئولیت اجتماعی

از آرزوهایمان تا رویایی که ساختیم

مسیر آسانی را طی نکرده‌ایم. تا این‌جا که رسیده‌ایم بسیار سختی‌ها دیده‌ایم و بسیار تاب‌ها آوردیم. درختی که کاشتیم و به جان آبش دادیم حالا تنومند است و زیر سایه‌اش نشسته‌ایم اما یادمان نمی‌رود که در قبال جامعهٔ سلامت، مسئولیت‌هایی داریم. یکی از مهم‌ترین اهداف ما پیوند صحیح‌تر درمان‌جویان با پزشکان و بالابردن سطح سلامتی جامعه است.

از این رو در این سال‌ها سعی و جهد اصلی ما بر تأمین تجهیزات دارویی و مادی گروه‌های بیماران خاص بوده است؛ به خصوص بیمارانی که از توجه آحاد جامعه مغفول مانده بودند.

برای مثال بیماران مبتلا به HIV. این عزیزان همواره نیازمند حمایت‌های مادی و معنوی برای تأمین هزینهٔ دارو و معیشتشان هستند. این کوشش با وجود کرونا باید مضاعف شود و این تلاش دوچندان برای این گروه بسیار دشوار است. ما جزئی از خانوادهٔ درمان هستیم و با این مسائل از نزدیک در ارتباطیم. به همین جهت در راستای مسئولیت اجتماعی خود در سال گذشته، با نقاشی‌هایی از کودکان مبتلا به HIV به مناسبت سالروز تولد حضرت فاطمه (س) و روز مادر، از جمعی از بانوان پزشک تجلیل کردیم تا علاوه‌بر تجلیل از جمعی از بانوان پزشک متخصص با نقاشی‌های این کودکان، کمک هزینه درمان این کودکان را نیز تقبل کنیم. امیدواریم چراغ این مسیر همیشه پرفروغ باشد.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات