پرش لینک ها

WHO DO WE PROVIDE SERVICES TO

ما به چه کسانی خدمات می‌دهیم؟

تنها آژانس مدیکال مارکتینگ ایران

تبلیغات پزشکی شاخه‌ای از علم تبلیغات است که با توجه به نیازهای پزشکی و درمانی بهینه‌سازی شده و به دانش خاص و گسترده‌ای نیاز دارد که آن‌ را از دیگر گونه‌های تبلیغات جدا می‌کند. به دلیل حساسیت‌های بالای موضوع پزشکی و درگیر بودن جان انسان‌ها، دارای ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی است و تخصصی مهم، در راستای رشد حرفه‌ای برند شخصی شما به عنوان یک پزشک موفق است.

MEDICAL ADVERTISING SERVICES

خدمات تبلیغات پزشکی

تبلیغات پزشکی شامل مجموعه‌ای از قوانین و راهبردهای تخصصی، در بسترهای آنلاین و آفلاین، جهت شناخت دقیق نیاز و درخواست مراجع و ارتباط او با شما است. ما مسیری که مراجع جهت برطرف کردن نیازش طی می‌کند را به شما می‌رسانیم و به جذب مراجع بیشتر و پیوند دائمی او با شما کمک می‌کنیم. ما در مدیـــکال استراتـــژیست به سبب تجربهٔ همکاری با پزشکان و متخصصان و با بیش از ده تخصص، به خوبی با دیجیتال مارکتینگ پزشکی آشناییم.

OUR METHODS FOR SPECIALIZED MEDICAL ADVERTISING

تبلیغات پزشکی ما به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

تبلیغات پزشکی آنلاین:

شامل خدماتی مانند: وب‌سایت،‌ سئو پزشکی، تولید محتوا و اینستاگرام است که بسته به نیاز در مدیـــکال استراتـــژیست انجام می‌شود.

تبلیغات پزشکی آفلاین:

به نظر می‌رسد در عصری که دیجیتال شدن پدیده‌ها شکل زندگی انسان را تغییر داده است، دیگر نیازی به روش‌های قدیمی تبلیغات پزشکی مانند: بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت و یا بیلبورد و تیزرهای تبلیغاتی نیست. اما این‌طور نیست. همچنان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین استراتژی‌های تبلیغات پزشکی، شیوهٔ آفلاین آن است.

?WHY IS MEDICAL ADVERTISING NECESSARY

چرا تبلیغات پزشکی یک نیاز است؟

دیده شدن اصولی نیاز اساسی هر حرفه‌ای است. در حوزهٔ سلامت و درمان نیز این اتفاق ناگزیر است اما نه به هر شکل! برای رشد بهتر حرفهٔ پزشکی و بازخورد خوب، نیاز است به سراغ متخصص بروید. همان‌طور که برای درمان سردرد، سراغ مکانیک خودرو نمی‌روید. تخصصی شدن لازمهٔ عصر ما است. مدیـــکال استراتـــژیست، تخصصی‌ترین و تنها آژانس تمام‌خدمت حوزهٔ سلامت و درمان در ایران است و به سبب انتخاب قشری خاص و حساس، به خوبی با ظرایف و حساسیت‌های مخاطبانش آشنا است و بهترین انتخاب پزشکان و متخصصان است. تبلیغات پزشکی استاندارد، سریع‌ترین و موثرترین راهی است که می‌توانید به موفقیت‌های بیشتر برسید. ما در تمام طول راه همراه شما هستیم.

HOW IS THE COST OF MEDICAL ADVERTISING? CALCULATED

هزینهٔ تبلیغات پزشکی چه‌طور محاسبه می‌شود؟

عوامل زیادی در هزینهٔ تبلیغات پزشکی تاثیرگذار هستند. از حجم پروژه تا میزان خدماتی که از ما دریافت می‌کنید. مدیـــکال استراتـــژیست بی‌گدار به آب نمی‌زند. ما بعد از نیازسنجی دقیق از شما و فهم درخواست شما، بهترین استراتژی و برنامهٔ تبلیغاتی پزشکی را برمی‌گزینیم و تعیین قیمت می‌کنیم. ما از ابتدا شما را متمایز می‌کنیم. به همین علت استراتژی‌های تبلیغات پزشکی ما از آنلاین تا آفلاین منحصربه‌‌فرد است و بر اساس خواستهٔ شما تهیه و تبیین می‌شود.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات