پرش لینک ها

Pharmacy Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ داروخانه‌

دیجیتال مارکتینگ داروخانه‌ها شاخه‌ای تخصصی از علم بازاریابی و پزشکی است. فعالیت در این حوزه به واسطهٔ پیچیدگی‌ها و ظرایف و حساسیت‌هایی که دارد بدون اتکا به یک متخصص دور از ذهن است. مدیکال استراتژیست به عنوان تخصصی‌ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی به پشتوانهٔ همکاری با بهترین‌های این حرفه، پاسخ‌گوی تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما است.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Digital Marketing Services For Pharmacies

خدمات دیجیتال مارکتینگ داروخانه‌ مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت داروخانه‌ها

راه‌اندازی وب‌سایت داروخانه‌ها در شرایطی که قشر زیادی از مراجعان ترجیح می‌دهند خریدهایشان را به صورت آنلاین انجام دهند، بسیار ضروری است. دارو از اقلام مصرفی مهم در سبد اقشار گوناگون جامعه است و شما با داشتن یک وب‌سایت داروخانه هم به روند توزیع درست دارو کمک می‌کنید و هم دست مراکز غیرتخصصی را برای پخش دارو کوتاه می‌کنید.

ویژگی های یک وب‌سایت داروخانه شامل:

معرفی اصولی محصولات و مشاوره

مشخصه‌های شاخص هر محصول

نمونه‌های مشابه و عکس محصولات

خرید آسان و امکان ارسال محصول

سئو سایت داروخانه‌ها

سئو برای مسائل پزشکی همواره سخت و تخصصی است. سئو داروخانه نیز به همین شکل. گوگل نسبت به فعالیت‌های درگیر با جان انسان‌ها بسیار حساس و سخت‌گیر است و نداشتن تخصص در سئو پزشکی، می‌تواند شما را از نتیجهٔ مطلوبتان دور کند.

مهم‌ترین استراتژی برای سئو داروخانه‌ها چیست؟

سئو محلی وبسایت داروخانه‌ها می‌تواند به مراجعهٔ افرادی که در محل فعالیت شما حضور دارند بی‌انجامد و با اولین جست‌وجو، در نتایج گوگل، وبسایت شما را مشاهده نمایند.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی

خدمات اینستاگرام داروخانه

اینستاگرام داروخانه‌ها، می‌تواند یکی از استراتژی‌هایی باشد که به دیده شدن هر چه بیشتر شما کمک کند. مجموعه‌ای از راهبردهای تبلیغاتی که در فضای پرطرفدار اینستاگرام، می‌توانند به بهبود عملکرد دیجیتال مارکتینگ داروخانه‌ها بی‌انجامند.

ویژگی‌های اینستاگرام پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست چیست؟

ارائه خدمات شبانه روزی

مناسب و بهینه برای داروخانه‌ها

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

برگزاری رویداد

برگزاری ایونت‌های فروش و همایش‌ها و سمینارهای معرفی محصولات خاص داروخانه، یکی از جذاب‌ترین و در عین‌حال پربازده‌ترین راه‌ها برای توسعهٔ دایرهٔ فعالیت شما است.

دیجیتال مارکتینگ کلینیک و مطب

خدمات هویت بصری

داشتن یک هویت بصری مستقل از دیگر رقبا،‌ شما را در قلب و ذهن مراجع حک می‌کند. خدمات هویت بصری مدیـــکال استراتـــژیست با حرفهٔ داروسازی بهینه‌سازی شده و در راستای ساخت و پرورش برند حرفه‌ای شما تلاش می‌کند. دایرهٔ گستردهٔ هویت بصری داروخانه‌ها پاسخ‌گوی تمامی خواسته‌های شما است.

چه مواردی هویت بصری داروخانه‌ها را تشکیل می‌دهد؟

لوگو، بروشور و کاتالوگ

کارت ویزیت و تراکت

ست اداری منحصربه‌فرد

تولیدات رسانه‌ای

تولیدات رسانه‌ای در حوزهٔ داروسازی و داروخانه در کنار تخصصی بودن زمان‌بر نیز هستند. کمتر داروسازی در طول روز زمان این را دارد که در رسانه‌های موجود به فعالیت دربارهٔ برند حرفه‌ایش بپردازد.

تولیدات رسانه‌ای در مدیـــکال استراتـــژیست به چه صورتی انجام می‌شود

ساخت تیزر و ویدیوهای تبلیغاتی

طراحی و اجرای کمپانی پروفایل

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات