پرش لینک ها

Consulting And Equipping Offices And Clinics

مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

متخصص، مانند شما

مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

متخصص، مانند شما

با بالا رفتن سطح دانش و آگاهی مراجعان از مسائل بهداشت و درمان، برای ایجاد یک رقابت سالم بایست همگام با دانش روز و متدهای جدید پیش رفت. مراجعان بسیاری امکاناتی که نیاز دارند را یا در دسترس دارند و یا با یک جست‌وجوی ساده دیده‌اند و با آن آشنا هستند. برای داشتن یک مطب و کلینیک، شما به تجهیزاتی نیاز دارید که شما را یگانه و بی‌بدیل سازد. یعنی در کنار برطرف کردن نیاز مراجعان، این اطمینان را در آن‌ها به وجود بیاورد که مطب شما دقیقا همان‌جایی است که آن‌ها نیاز دارند و دایرهٔ گستردهٔ خدمات شما دربرگیرندهٔ تمام نیازهای مخاطبانتان است. باید بدانید تجربه‌ای که مراجعه‌کننده پس از دریافت خدمات شما دارد بسیار مهم است.

تمامی تجهیزاتی که توسط مدیـــکال استراتـــژیست تأمین می‌شود دارای گواهینامه‌های بین‌المللی و لایسنس‌های معتبر بهداشتی و درمانی است. این امر به اعتمادسازی برند شما و حس رضایت مراجع کمک شایانی خواهد کرد

طراحی وب‌سایت شرکت‌های تجهیزات پزشکی

What is Your Speciality

تخصص شما چیست؟

تخصص شما چیست؟

هیچ فرقی نمی کند

فرقی ندارد که چه تخصصی دارید و یا حتی در کدام شهر فعالیت می‌کنید. شما حق دارید بهتر و خلاقانه‌تر دیده شوید.

مراجعان بسیاری وجود دارند که به دلیل عدم شناخت صحیح از تخصص، امکانات و تجهیزات شما متحمل هزینه‌های درمانی زیادی می‌شوند. خاموش بودن چراغ بازاریابی در حوزهٔ سلامت و درمان نیز به این امر دامن زده است. ما این‌جاییم تا فاصله‌ها را کم کنیم. از مراجع تا شما تنها با یک کلیک!
اینجا چراغی روشن است.

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

Necessity of Equipping the Office and Clinic

اهمیت مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

اهمیت مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

اگر بی‌گدار به آب بزنید، برای تجهیز مطب متحمل پرداخت هزینه‌های بسیاری خواهید شد. تجهیز مطب و یافتن تجیهزات پزشکی و دندان‌پزشکی و زیبایی کار دشواری است؛ از یک سو شرکت‌های بسیاری که مشغول وارد کردن تجهیزات پزشکی هستند و از سوی دیگر اطلاعات کم و محدودی که درباره‌ٔ این تجهیزات وجود دارد و عملا دست پزشک یا دندان‌پزشک را برای خرید می‌بندد و محدودیت‌های فراوانی را به وجود می‌آورد. کارشناسان ما با تجربهٔ فعالیت چندین‌ساله در این حوزه و شناخت کافی از دستگاه‌ها و تجهیزات مصرفی پزشکان، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین انتخاب را برای شما انجام می‌دهند و بعد از مشاوره و نیازسنجی از شما مطب و یا کلینیک محبوب شما را راه‌اندازی می‌کنند.
کار کردن در محیطی مطلوب؛ مطب یا کلینیک شما فضایی است که شما ساعت‌های بسیاری را در روز آن‌جا هستید. از یک طرف لازمهٔ فعالیت‌های مستمر و مداوم، آرامش و رضایت درمان‌جوها و یا مراجعان است که شما می‌توانید با پدید آوردن مطب و یا کلینیکی اصولی این آرامش را ابتدا به مراجعان و سپس به خودتان هدیه دهید.

همچنین اگر قصد راه‌اندازی یک کلینیک تخصصی و یا فوق‌تخصصی را دارید، کارشناسان ما بهترین گزینه‌ای هستند که شما در اختیار دارید.

سئو سایت روانپزشکی و روانشناسی

Our Office and Clinic Equipment Criteria

استانداردهای ما برای مشاوره و تجهیز مطب

استانداردهای ما برای مشاوره و تجهیز مطب

مشاوره و تجهیز مطب تخصص ماست. به پشتوانهٔ سال‌ها حضور در جامعهٔ پزشکی و فعالیت صادقانه در بین پزشکان و متخصصان، به زبانی مشترک با پزشکان دست یافته‌ایم. این زبان مشترک ما را به متخصص در حوزهٔ مدیکال مارکتینگ تبدیل کرده است که خیال پزشکان و متخصصان را از تمام جهات راحت و آسوده کرده است.
برای مثال نیاز حفظ تناسب اندام در عصر ما بیش از پیش مبرم و ضروری است. از این رو مراجعان بسیاری وجود دارند که دغدغهٔ لاغری و تناسب اندام و فعالیت‌های مرتبط به آن را دارند. داشتن یک مطب لاغری و تناسب اندام پیشرفته می‌تواند پاسخ‌گوی نیاز آن‌ها باشد. استفاده از تجهیزات روز دنیا و ظاهری آرامش‌بخش از مؤلفه‌های اساسی این نوع از مطب‌ها است. همچنین باید از سلامت دستگاه‌ها و تجهیزات اطمینان حاصل نمایید. در مسیری که روزبه‌روز به میزان این دستگاه‌ها و روش‌های تناسب اندام افزوده می‌شود، انتخاب بهترین تجهیزات کار دشواری است. بهتر است به کارشناسان ما که در زمینهٔ تجهیزات پزشکی تخصص دارند و نوع و کارکرد تجهیزات را می‌شناسند اعتماد کنید.

مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک آغاز مسیر طلایی همکاری ما و شما است. بهتر است به به بهترین بودن عادت کنید!

Benefits of a Equipping the Office and Clinic

ویژگی‌های مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک مدیـــکال استراتـــژیست

ویژگی‌های مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک مدیـــکال استراتـــژیست

شناخت بالای دستگاه‌ها و تجهیزات

افزایش اعتبار برند پزشک و متخصص

لایسنس‌های بین‌المللی

افزایش میزان مراجع

شناخت دایرهٔ نیازهای پزشکان

پشتیبانی‌های حرفه‌ای

Equipping the Office and Clinic Areas

حوزه‌های مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

حوزه‌های مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

ما برای هر تخصصی که دارید و در هر کجای ایران و جهان هستید برنامهٔ ویژه‌ای داریم.
زیرا در بین تمام حوزه‌هایی که به خدمات وب‌سایت احتیاج دارند، شما را انتخـــاب کــرده‌ایم.
مــــا تنــهــا آژانـــس تمام‌خدمت دیجیتال مارکتینگ پزشکی در ایران هستیم.

برای مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک با مشاوران ما در این زمینهٔ تماس بگیرید.

Price of Equipping the Office and Clinic

قیمت مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک در مدیـــکال استراتـــژیست:

قیمت مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک در مدیـــکال استراتـــژیست:

بازدهی سفر مهم است

بگذارید از ابتدا این غلط مصطلح را اصلاح کنیم. مشاوره و خدمت تجهیز مطب و کلینیک هزینه نیست، یک سرمایهٔ پایدار و مانا است. اگر فعالیتی را بدون شناخت و ناقص آغاز کنیم تا انتهای مسیر کسب‌وکار دچار مشکل هستیم. پس باید حساب‌شده و اساسی حرکت کنیم. تجربهٔ ما و سابقهٔ علمی کارشناسان ما در حوزهٔ مشاورهٔ پزشکی، به همراه شیرینی رضایت شرکای سلامت و درمانی که سابقهٔ همکاری با آن‌ها را داریم؛ ما را به بهترین انتخاب پزشکان و متخصصان تبدیل کرده است. به عنوان تنها آژانس مدیکال مارکتینگ ایران بهترین و معقول‌ترین تعرفه‌ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم. زیرا مسئولیت اجتماعی ما به عنوان بخش کوچکی از خانوادهٔ پزشکی ایجاب می‌کند در جهت تسریع فرایند درمان و فراگیری بهداشت عمومی گامی هرچند کوچک برداریم. آگاهی‌بخشی به جامعه یکی از نکاتی است که ما از ابتدای فعالیتمان در این حوزه، بر آن پافشاری کردیم

مشاوره و تجهیز کلینیک و مطب

Why Should You Choose Medical Strategist

چرا پزشکان و متخصصان مدیـــکال استراتـــژیست را برگزیده‌اند؟

چرا پزشکان و متخصصان مدیـــکال استراتـــژیست را برگزیده‌اند؟

بسیار ساده است. ما تنها آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی در ایران هستیم! این به معنای بهره‌مندی از نیروهای متخصص شامل پزشکان، کادر درمان و دیگر فعالان وابسته به این حوزه است که در نهایت مجموعه‌ای از تخصصی‌ترین خدمات را برای شما فراهم می‌آورد.

FAQ

سؤالات متداول

برای اطمینان از سفری آسوده‌خاطر

سؤالات متداول

برای اطمینان از سفری آسوده‌خاطر

دغدغه‌های شما، دغدغه‌های ما نیز هست.

مدیـــکال استراتژیست آژانس تخصصی‌ دیجیتال مارکتینگ در حوزهٔ سلامت و درمان است. به دلیل شناخت بالای همکاران ما از این حوزه و داشتن یک زبان مشترک بین ما و شما، انتخاب ما در صرف وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کند. زیرا ما به درستی از نیاز شما آگاهیم و مخاطب هدف شما را می‌شناسیم.

لایسنس‌ها و گواهی‌نامه‌ها به همراه رضایت پزشکانی که سابقهٔ همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم، گواه خدمات صادقانه و با پشتوانهٔ علمی ما است.

مدیـــکال استراتـــژیست با بهترین شرکت‌های تجهیزاتی و مصرفی-دارویی سراسر ایران همکاری دارد و همین اصالت شرکت‌های طرف‌حساب ما نشان‌دهندهٔ این است که شما با اصولی‌ترین خدمات مواجه هستید و می‌توانید با خیالی راحت کار را به کاردانش بسپارید

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات