پرش لینک ها
about us

OUR STORY

داستان ما

نبودن. [ ن َ دَ ] (مص منفی ) عدم. نیستی. وجود نداشتن. معدوم بودن. مقابلِ بودن
همه‌چیز از نبودن
نبودن!

در ابتدا دو نفر بودیم، دو دوست و هر دو در تیم تبلیغات شرکتی فعال و نام‌آشنا در حوزهٔ پزشکی کار می‌کردیم. مشغول کارمان بودیم و روزی احساس کردیم که به یک مشاور کارکشته نیاز داریم تا با او هم‌سفره شویم و هرچه از تبلیغات پزشکی می‌دانیم با او به اشتراک بگذاریم.
هیچ‌کدام از شرکت‌های فعال در حوزهٔ تبلیغات این نیاز عمیق ما را درک نمی‌کردند. بسیار تلاش کردیم اما نشد که به آن‌ها بگوییم چه دغدغه‌هایی داریم.
آن‌ها نمی‌دانستند که ادبیات تخصصی حوزهٔ ما چیست. درک نمی‌کردند که حرفهٔ پزشکی به چه نوع بازاریابی‌ای نیاز دارد و اصلا آیا احتیاجی به بازاریابی و تبلیغات پزشکی هست؟ خودمان دوبه‌شک بودیم. هدف ما افزایش آگاهی درمان و خدمات بهداشتی در جامعه بود و حقیقتش هنوز برای این دل‌مشغولی بزرگ‌مان نامی نیافته بودیم.
مسیر پرپیچ‌وخم بود و ناآرامی‌ها بسیار؛ می‌گشتیم و نبود. داشتیم فکر می‌کردیم که دیگر نگردیم چون نیست.
اما تسلیم شدن در سرنوشت ما نبود. ما نیامده بودیم که به این زودی‌ها برویم.

بالاخره تصمیم گرفتیم که خودمان روال بازی را به دست بگیریم و جای خالی این زبان مشترک و علم تخصصی بازاریابی پزشکی را بیاموزیم و پر کنیم.
وجود از عدم همچنین گشت پیدا از اول که نوری کنون از ظلامی
ایدهٔ ما نوری بود که مسیر پیش‌رویمان را روشن کرد. می‌دانستیم که آینده پیش‌روی ماست. راز ما در اعتمادی بود که به هم داشتیم و قدم به قدم آمدیم تا همین لحظه
این آغاز ماموریت ما بود. آغاز بودن مدیـــکال استراتـــژیست.
قد کشیدیم و امروز گروه حدودا ۲۰ نفرهٔ ما را ترکیبی از متخصصان دنیای دیجیتال مارکتینگ، پزشکان و دانشجویان پزشکی و حتی تلفیقی از تمام این‌ها تشکیل داده‌اند که مشغول خلق کردن لحظاتی هستند که منجر به لبخند رضایت درمان‌جویانی می‌شود که به دلیل دیده شدن درست و اصولی پزشکان و استفاده از خدمات بهینه‌ٔ آن‌ها درمان شدند.
این امر یک تلنگر بزرگ بود
باعث شد ما درون خودمان را بهتر بشناسیم. انگار در یک وقفهٔ زمانی، همهٔ ما به یک جمله فکر کردیم. جمله‌ای که ما را تعریف می‌کند.
«ما عاشق خلق کردن هستیم،
چون همهٔ آن‌چیزی که امروز به آن احتیاج داریم خلاقیت است؛
پس خلاقیت همه چیز است…»

ABOUT US

درباره ما

مدیـــکال استراتـــژیست یک آژانس تمام‌خدمت حوزهٔ سلامت و درمان است.
ما به عنوان تنها آژانس مدیکال مارکتینگ در ایران، با تکیه بر تخصص و تجربهٔ چند سالهٔ خود؛ مفهوم جدید بازاریابی و تبلیغات را به دنیای پزشکی وارد کرده‌ایم.
به‌منظور این‌که بهتر دیده‌شوید و به‌جهت این‌که بیماران و درمان‌جویان بسیاری وجود دارند که به‌سبب عدم وجود تبلیغات اصولی در دنیای پزشکی، شناخت صحیح تخصص، امکانات و تجهیزات مجموعه‌های دارویی و درمانی؛ هزینه و زمان زیادی را برای یافتن راه‌حل مشکلات خود صرف می‌کنند.
مدیکال مارکتینگ یک نیاز عدیده در حرفهٔ پزشکی است که جای خالی‌اش در ایران احساس می‌شد. ما با تجربهٔ بالا در زمینه‌های پزشکی و تبلیغات به سراغ آن آمدیم و خلأ مدیکال مارکتینگ را پوشش داده‌ایم.
در تمام این سال‌ها، پزشکان و مجموعه‌های دارویی و درمانی متعددی از خدمات ما بهره برده‌اند که به رضایت آن‌ها از خودمان می‌بالیم.

هر تیم موفقی ارزش‌هایی دارد که موفقیتش را تضمین می‌کند

خلاقیت و نوآوری

ما به خوبی می‌دانیم خلاقیت همه‌چیز است! ایده‌آل‌های ما از ایده‌های نو سرچشمه می‌گیرند

عمل

ایده‌های ما با چاشنی پشتکار عملی خواهندشد.

کارگروهی

از ابتدا بر این اصل استوار بودیم که باهم برنده خواهیم‌شد.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات