پرش لینک ها

DENTAL Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی

دیجیتال مارکتینگ دندان‌پزشکی شاخه‌ای تخصصی از علم بازاریابی و پزشکی است. فعالیت در این حوزه به واسطهٔ پیچیدگی‌ها و ظرایف و حساسیت‌هایی که دارد بدون اتکا به یک متخصص دور از ذهن است. مدیـــکال استراتـــژیست به عنوان تخصصی‌ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ پزشکی به پشتوانهٔ همکاری با بهترین‌های این حرفه، پاسخ‌گوی تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما است.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

Specialties

خدمات دیجیتال مارکتینگ دندان‌پزشکی مدیـــکال استراتـــژیست عبارت‌اند از:

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی‌ سایت دندان‌پزشکی به دلیل نوع خاص مراجعان آن با دیگر گونه‌های وب‌سایت‌های پزشکی متفاوت است. وب‌سایت دندان‌پزشکی با قابلیت‌های انحصاری آن بهینه‌سازی شده است.

وب‌سایت دندان‌پزشکی اصولی چه ویژگی‌هایی دارد؟

مقالات تخصصی بهداشت دهان و دندان

عکس‌های قبل و بعد مراجعان

قابلیت جست‌وجو بین خدمات

دسته‌بندی خدمات زیبایی و درمانی

سئو سایت دندانپزشکی

سئو سایت پزشکی به دلیل حساسیت بالای گوگل نسبت به فعالیت‌های مرتبط با جان انسان‌ها کار تخصصی و پیچیده‌ای است. خدمات دندان‌پزشکی گسترده است و می‌توان با ارائه اصولی این خدمات که شامل خدمات زیبایی و درمانی می‌شود، برند حرفه‌ای شما را مطرح‌تر کرد.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌های دارویی
دیجیتال مارکتینگ روانپزشکی و روانشناسی

خدمات اینستاگرام دندانپزشکی

اینستاگرام فضای مناسبی برای نشان‌دادن ویژگی‌ها و نمونه‌کارهای شما است. زیرا خدمات بهداشت دهان و دندان برای همه الزامی است و اینستاگرام به عنوان پربازدیدترین شبکهٔ اجتماعی، می‌تواند خدمات برگزیدهٔ شما را به سمع و بصر بسیاری از افراد برساند.

برای رشد کسب و کارتان نیاز به راهنمایی دارید ؟

خدمات هویت بصری

دندان‌پزشکان در سال‌های اخیر بسیار روی هویت بصری مستقل و خاص خودشان سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این میل بی‌دلیل نیست. داشتن یک هویت بصری مستقل دندان‌پزشکی نتیجه‌بخش است و شما را در قلب و ذهن مراجع حک می‌کند.
نیازهای شما اعم از لوگو، بروشور و کارت‌ویزیت و … جزیی از خدمات هویت بصری مدیکال استراتژیست است.

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی

مشاوره و تجهیز مطب و کلینیک

می‌دانیم خریداری تجهیزات پزشکی و تجهیز کردن مطب همیشه دغدغه‌ای اساسی بوده است. تنوع بالای محصولات مشابه و شرکت‌های گستردهٔ واردکنندهٔ این دستگاه‌های دندان‌پزشکی، گاها کار را برای شخص دندان‌پزشک دشوار می‌کند. ما با تجربهٔ مستقیم فعالیت در این حوزه و شناخت کافی از دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، بهترین مشاوره و لذت خریدی درجه‌یک را به شما می‌دهیم.  

تولیدات رسانه‌ای

دندان‌پزشکان به دلیل خدمات گسترده‌ای که ارائه می‌دهند و همچنین افراد بسیاری در جامعه که با آن‌ها سروکار دارند، نیاز مبرمی به تولیدات رسانه‌ای جهت نشان‌دادن حرفه و توانایی‌های خود دارند. اما با حجم کاری بالای آن‌ها عملا رسیدگی به این امور غیرممکن است. از سویی غافل شدن از رسانه در عصری که رسانه‌ها حرف اول را می‌زنند صحیح به نظر نمی‌رسد. این‌جاست که متخصصان رسانهٔ ما با اشراف بر نیازهای شما و آگاهی کامل از رسانه‌های مجازی و نحوهٔ کار آن‌ها وارد می‌شوند.

نگار شیخان

مدیراجرایی و کمپین

کیمیا خورده‌چی

مشاوره خدمات دیجیتال

زهرا اسماعیلی

مشاوره و توسعه خدمات